Фамилија: Michel Pascal Warnier de Wailly + Odart de Rilly d'Oysonville

Из пројекта Родовид

Фамилија:339824

Родитељи

Michel Pascal Warnier de Wailly [Warnier] b. 19 март 1908 d. 1986

Odart de Rilly d'Oysonville [Odart]Остали језици