Фамилија: Fernand de Montesquiou-Fézensac + Pauline de Goyon

Из пројекта Родовид

Фамилија:339821

Родитељи

Fernand de Montesquiou-Fézensac [Montesquiou]

Pauline de Goyon [Goyon] b. 1832

Деца

Auriane de Montesquiou-Fézensac [Montesquiou]Остали језици