Фамилија: Jacques Joseph du Cheyron du Pavillon + Marguerite de Feletz

Из пројекта Родовид

Фамилија:324294

Родитељи

Jacques Joseph du Cheyron du Pavillon [Cheyron] b. 1694

Marguerite de Feletz [Feletz]

Деца

Joseph du Cheyron du Pavillon [Cheyron] b. 1734

w Jean-François du Cheyron du Pavillon [Cheyron] b. 29 септембар 1730 d. 14 април 1782

Raymond du Cheyron du Pavillon [Cheyron]Остали језици