Фамилија: Pons Ricard de Genouillac + Alix de Gourdon-Saint-Cirq

Из пројекта Родовид

Фамилија:321052

Родитељи

Pons Ricard de Genouillac [Ricard] b. ~ 1325 d. > 1373

Alix de Gourdon-Saint-Cirq [Gourdon]

Деца

Jean Ier Ricard de Genouillac [Ricard] d. > 1408Остали језици