Фамилија: Guichard Ier de Beaujeu + Adélaïde

Из пројекта Родовид

Фамилија:316904

Родитељи

Guichard Ier de Beaujeu [Beaujeu] b. ~ 990 d. < 1050

Adélaïde [?] b. ~ 1000

Деца

Guichard II de Beaujeu [Beaujeu] b. ~ 1020 d. > 1070Остали језици