Фамилија: Guillaume de Roussillon + Béatrix de La Tour du Pin

Из пројекта Родовид

Фамилија:316619

Родитељи

Guillaume de Roussillon [Roussillon] b. ~ 1237 d. 30 новембар 1277

Béatrix de La Tour du Pin [La Tour du Pin] b. ~ 1230 d. 18 мај 1306

Деца

Arthaud V de Roussillon [Roussillon] b. ~ 1259 d. ~ 1311


Догађаји

~ 1258 Свадба:


Джерельна довідка за населеним пунктом
Остали језици