Фамилија: Alan FitzRoland

Из пројекта Родовид

Фамилија:28460

Родитељи

w Alan FitzRoland [Galloway] b. ~ 1175 d. 1234

Деца

Christina of Galloway [Galloway]

Thomas of Galloway [Galloway]Остали језици