Фамилија: Marie-Madeleine de Châlon + Henri de Bourbon-Malause

Из пројекта Родовид

Фамилија:274068

Родитељи

Marie-Madeleine de Châlon (de Bourbon-Malause) [Châlon]

w Henri de Bourbon-Malause [Bourbon-Malause] b. 21 фебруар 1575 d. 3 октобар 1647

Деца

Madeleine de Bourbon-Malause [Bourbon-Malause] d. септембар 1638

w Louis Ier de Bourbon-Malause [Bourbon-Malause] b. 18 мај 1608 d. 1 септембар 1667Остали језици