Фамилија: Стефанида Емельяновна Украинцева + Афанасий Никитич Пушкин

Из пројекта Родовид

Фамилија:259388

Родитељи

Стефанида Емельяновна Украинцева (Пушкина, Шаховская) [Украинцевы] b. > 1670

Афанасий Никитич Пушкин [Пушкины] b. 1675 d. 1694


Догађаји

~ 1690 Свадба: 1-й муж


Остали језици