Фамилија: Ирина Владимировна Безобразова + Павел Павлович Демидов

Из пројекта Родовид

Фамилија:259229

Родитељи

Ирина Владимировна Безобразова [Безобразовы] b. 6 август 1908 d. 23 мај 1998

Павел Павлович Демидов [Демидовы] b. 31 јануар 1906 d. 24 март 1988

Деца

Александр Павлович Демидов [Демидовы] b. 1930Остали језици