Фамилија: Александр Андреевич фон Фок + Анна Александровна фон Фок

Из пројекта Родовид

Фамилија:256534

Родитељи

Александр Андреевич фон Фок [Фоки] b. 1795 d. 7 јануар 1838

Анна Александровна фон Фок [Фоки] b. 1796 d. 1875Джерельна довідка за населеним пунктом
Остали језици