Фамилија: Polly Christian + Edward Young

Из пројекта Родовид

Фамилија:254688

Родитељи

Polly Christian (Young) [Christian] b. 1814 d. 16 мај 1831

Edward Young [Young] b. ~ 1796 d. 6 новембар 1831Остали језици