Фамилија: Екатерина Фёдоровна Энгельгардт + Константин Михайлович Девиер

Из пројекта Родовид

Фамилија:252897

Родитељи

Екатерина Фёдоровна Энгельгардт (Девиер, Муравьёва) [Энгельгардты] b. ~ 1830 d. 17 јануар 1911

Константин Михайлович Девиер [Девиеры] b. 6 април 1824 d. 27 јул 1859


Догађаји

~ 1850 Свадба: 1-й муж


Остали језици