Фамилија: Juliette Colbert + Charles-Tancrède Falletti di Barolo

Из пројекта Родовид

Фамилија:242655

Родитељи

w Juliette Colbert [Colbert] b. 27 јун 1785 d. 19 1864

Charles-Tancrède Falletti di Barolo [Falletti]Остали језици