Фамилија: Jacques de Montalembert + Françoise de La Rochefoucauld

Из пројекта Родовид

Фамилија:235634

Родитељи

Jacques de Montalembert [Montalembert] b. 1360

Françoise de La Rochefoucauld [La Rochefoucauld]Остали језици