Фамилија: Henriette d'Overschie de Neeryssche + Jean d'Anethan

Из пројекта Родовид

Фамилија:232315

Родитељи

Henriette d'Overschie de Neeryssche [Overschie]

Jean d'Anethan [Anethan] b. 26 август 1923 d. 25 април 2013Остали језици