Фамилија: Sixte de La Rochefoucauld + Gildine de La Rochefoucauld

Из пројекта Родовид

Фамилија:224211

Родитељи

Sixte de La Rochefoucauld [La Rochefoucauld] b. 8 фебруар 1946

Gildine de La Rochefoucauld [La Rochefoucauld] b. 29 октобар 1954

Деца

Antoine-Sixte de La Rochefoucauld [La Rochefoucauld] b. 26 јануар 1981Остали језици