Фамилија: Бертран де Го + Беатрисса де Лотрек

Из пројекта Родовид

Фамилија:221578

Родитељи

Бертран де Го [Го] d. 1325

Беатрисса де Лотрек [Лотрек] d. 1332

Деца

Reine de Got (de Goth) [Got] d. 1325Остали језици