Фамилија: Герман I фон Тек + Беатрікс фон Тюбінген

Из пројекта Родовид

Фамилија:218084

Родитељи

Герман I фон Тек [Теки] b. ~ 1260 d. изм 20 децембар 1313 и 17 април 1314

Беатрікс фон Тюбінген [Тюбінгени] b. ~ 1265 d. > 1302

Деца

Герман II фон Тек [Теки] d. 10 јун 1319Остали језици