Фамилија: Fulko IV + de Brienne

Из пројекта Родовид

Фамилија:218038

Родитељи

Fulko IV [Château-Landon] b. 1043 d. 14 април 1109

de Brienne [Brienne]

Деца

Fulko IV

Ursion de Château-Landon [Château-Landon]


Догађаји

1089 Други догађај: Zurückweisung


Остали језици