Фамилија: Тарас Духота + Галина Іванова

Из пројекта Родовид

Фамилија:2

Родитељи

Тарас Духота [Духота] b. 22 фебруар 1927 d. 19 август 2002

Галина Іванова (Духота, Жмуденко) [Іванови] b. 13 децембар 1924 d. 16 март 2000

Деца

Татьяна Духота [Духоты] b. 12 октобар 1948


Догађаји

~ 1947 Свадба:


Остали језици