Фамилија: Константин Диоген + Théodora ou Xenia Comnène

Из пројекта Родовид

Фамилија:188098

Родитељи

w Константин Диоген [Диоген] d. 1073

Théodora ou Xenia Comnène (Diogène ou Diogenai) [Comnène] b. ~ 1053 d. > 1094

Деца

w Anna Diogenissa [Diogenissa] b. < 1073


Догађаји

~ 1070 Свадба:


Джерельна довідка за населеним пунктом
Остали језици