Фамилија: Варда Фока + ?

Из пројекта Родовид

Фамилија:184926

Родитељи

w Варда Фока [Фоки] b. ~ 878 d. ~ 968

? (Sister of Michael Maleinos) [?] b. 895проц

Деца

w Леон Фока [Фоки] b. 915проц d. > 971

Микифор II Фока [Фоки] b. ~ 912 d. децембар 969


Напомена

Шаблон:Needsources


Остали језици