Фамилија: Миклош Батори + Фружина Лошонци

Из пројекта Родовид

Фамилија:181921

Родитељи

Миклош Батори [Батори из Эчеда] b. ~ 1520 d. 17 децембар 1584

Фружина Лошонци (Батори) [Лошонци] b. 1544Остали језици