Фамилија: Urraca Alfonso de León + Pedro Núñez de Guzmán

Из пројекта Родовид

Фамилија:170640

Родитељи

w Urraca Alfonso de León [León] b. ~ 1228 d. > 1252

w Pedro Núñez de Guzmán [Guzmán] d. > 1268

Деца

Pedro Nunes de Gusmão 2 [Gusmão]Остали језици