Фамилија: Изабелла д'Авен + Рауль де Клермон

Из пројекта Родовид

Фамилија:170240

Родитељи

Изабелла д'Авен [Авены] d. 1305

Рауль де Клермон [Клермон] d. 1302


Догађаји

1296 Свадба:


Остали језици