Фамилија: Роберт де Гранмесниль + Агнесса ле Мешен

Из пројекта Родовид

Фамилија:169808

Родитељи

Роберт де Гранмесниль [Гранмесниль] d. изм 1126 и 1136

Агнесса ле Мешен [Meschines]Остали језици