Фамилија: Олег Вещий Русич + Ефанда Руська

Из пројекта Родовид

Фамилија:164819

Родитељи

Олег Вещий Русич [Русичи] b. ~ 850 d. изм 912 и 922

Ефанда Руська [Руські]

Деца

Асмунд [Русичи]Остали језици