Фамилија: Юліанна Руська + Войцех Монивид

Из пројекта Родовид

Фамилија:152320

Родитељи

Юліанна Руська [Руські]

Войцех Монивид [?] d. ~ 1422

Деца

Ян Монивидович [Монивидовичі] b. ~ 1395 d. ~ 1458Остали језици