Фамилија: Françoise de Longwy + Philippe Chabot

Из пројекта Родовид

Фамилија:143927

Родитељи

Françoise de Longwy [Longwy]

Philippe Chabot [Chabot] b. ~ 1495 d. 1 јун 1543

Деца

Léonor de Chabot (de Chabot-Charny) [Chabot] b. 1526 d. август 1597

Anne Chabot [Chabot]

Antoinette Chabot [Chabot]

François Chabot [Chabot]


Догађаји

10 јануар 1526 Свадба:


Остали језици