Фамилија: Afonso VI + Jimena Muñoz

Из пројекта Родовид

Фамилија:13306

Родитељи

Afonso VI [Jiménez] b. 1040 d. 1 јул 1109

Jimena Muñoz [Muñoz] b. 1060 d. 1128

Деца

Afonso VI + Jimena Muñoz

Theresia [Jiménez] b. 1080 d. 1 новембар 1130

Elvira de Castille [Jiménez] b. 1080 d. 1151

Afonso VI

? Afonso de Leão [Leão] b. ~ 1045


Напомена

Шаблон:Requierefuente


Джерельна довідка за населеним пунктом
Остали језици