Фамилија: Henri de Chalon + Olivia de Heu

Из пројекта Родовид

Фамилија:119716

Родитељи

Henri de Chalon [Chalon] d. 20 децембар 1602

Olivia de Heu [Heu]

Деца

Henri de Chalon

Lamoral de Chalon [Chalon] d. 1630


Догађаји

децембар 1596 Свадба:


Остали језици