Фамилија: Lore de Chabanais + Simon de Rochechouart

Из пројекта Родовид

Фамилија:116618

Родитељи

Lore de Chabanais (de Bigorre) [Chabanais] d. 1316

Simon de Rochechouart (d'Availles) [Rochechouart]

Деца

Aimery de Rochechouart (d'Availles) [Rochechouart] d. <11 децембар 1304Джерельна довідка за населеним пунктом
Остали језици