Фамилија: Raimundo Berenguer I, o Velho + Almodis de La Marche

Из пројекта Родовид

Фамилија:112806

Родитељи

Raimundo Berenguer I, o Velho [Barcelona] b. 1022 d. 1076

Almodis de La Marche [La Marche] b. 1020 d. 17 новембар 1071

Деца

Raimundo Berenguer II [Barcelona] b. 1053 d. 6 децембар 1082

Ines de Barcelone [Barcelone]

Sancha de Barcelone [Barcelone]

Adelaida de Barcelone [Barcelone]

Berenguer Ramon de Barcelone (Berenguer Ramon II) [Barcelone] b. 1053 d. 1097


Догађаји

мај 1053 Свадба:

Напомена

Шаблон:Requierefuente


Остали језици