Фамилија: Foulques II Paynel + Cécile Tesson

Из пројекта Родовид

Фамилија:112436

Родитељи

Foulques II Paynel [Paynel] b. ~ 1160 d. ~ 1230

Cécile Tesson [Tesson] b. ~ 1160 d. < 1187

Деца

Foulques III Paynel [Paynel] d. 1256Остали језици