Фамилија: Foulques V Paynel + Agnès de Chanteloup

Из пројекта Родовид

Фамилија:112397

Родитељи

Foulques V Paynel [Paynel]

Agnès de Chanteloup [Chanteloup]

Деца

Guillaume VI Paynel [Paynel]


Догађаји

1317 Свадба:


Остали језици