Фамилија: John V Palaiologos + Елена Иоаннова Кантакузен

Из пројекта Родовид

Фамилија:105344

Родитељи

John V Palaiologos [Palaiologoi] b. 18 јун 1332 d. 16 фебруар 1391

Елена Иоаннова Кантакузен [Кантакузен] b. 1333 d. 1396

Деца

Manuel II Palaiologos [Palaiologen] b. 27 јун 1350 d. 21 јул 1425

Андроник IV Палеолог [Палеологи] b. 2 април 1348 d. 28 јун 1385


Догађаји

1347 Свадба:

Напомена

Шаблон:Needsources


Остали језици