Фамилија: Lucia ? + Ranulph le Meschin

Из пројекта Родовид

Фамилија:103730

Родитељи

w Lucia ? (of Bolingbroke) [Buckenhall] b. 1068 d. 1138

w Ranulph le Meschin (3. Earl of Chester) [Meschines] b. 1074 d. јануар 1129

Деца

w Ranulph de Gernon (de Meschines) [Meschines] b. < 1100 d. 16 децембар 1153

Alice Meschine (de Chester) [Meschines] b. 1094Остали језици