Род:Сфорца

Из пројекта Родовид

Тренутно нема текста на овој страници. Можете претражити овај назив у осталим страницама или уредити ову страницу.

<Rd_clanautotranslations>

<Rd_clanautotranslationstext>

Беларуская
Сфорца
Deutsch
Sforza
?
Farnese
English
Sforza
Français
Sforza
Polski
Sforza
Русский
Сфорца
Українська
Сфорца

Родови "Сфорца"

Приказујем испод 50 резултата почев од #1.
Погледај (претходних 50) (следећих 50) (20 | 50 | 100 | 250 | 500).

 1. * ? Сфорца
 2. Alessandro Sforza b. 1465 d. 1523
 3. w Alessandro Sforza b. 21 октобар 1409 d. 3 април 1473
 4. Alessandro Farnese b. 5 септембар 1610 d. јул 1630
 5. Alessandro Sforza b. 1572 d. 29 април 1631
 6. * Angelo Paolo Sforza b. 12 јануар 1844 d. 30 новембар 1928
 7. Anna Маria Sforza b. 1473 d. 30 новембар 1497
 8. Ascanio Maria Sforza b. 3 март 1455 d. 28 мај 1505
 9. Battista Sforza b. ~ 1446 d. 6 јул 1472
 10. Bianca Maria Sforza b. 5 април 1472 d. 31 децембар 1510
 11. * Bianca Maria Sforza b. 1 април 1697 d. децембар 1717
 12. Bosio Sforza b. 1411 d. 1476
 13. Bosio II Sforza (4. Conte di Santa Fiora) b. ~ 1500 d. 1535
 14. Carlo Sforza b. 1461 d. 1483
 15. Carlotta Sforza b. 15 април 1876 d. 21 август 1949
 16. Caterina Sforza b. 1463 d. 28 мај 1509
 17. w Costanza Farnese b. 1500 d. 23 мај 1545
 18. * Costanza Farnese b. 1500 d. 23 мај 1545
 19. * Elena Sforza Amigoni b. 1639 d. 1733
 20. Eleonora Sforza-Cesarini b. 2 март 1688 d. 9 децембар 1768
 21. Elisabetta Farnèse b. 25 октобар 1692 d. 11 јул 1766
 22. Elisabetta Maria Sforza b. 1456 d. 1473
 23. Ermes Sforza b. 1470 d. 1503
 24. Federico Sforza b. 1470
 25. Federico Sforza b. 1548 d. 1581
 26. Federico Sforza-Cesarini b. 14 август 1651 d. 10 октобар 1712
 27. * Francesca Farnese d. 1508
 28. Francesca Sforza
 29. Francesco I Sforza b. 28 новембар 1643 d. 19 новембар 1707
 30. Francesco II Sforza b. 4 фебруар 1495 d. 24 октобар 1535
 31. Francesco Maria Farnese b. 8 август 1619 d. 12 јул 1647
 32. Francesco Maria Farnèse
 33. Gaetano Sforza Cesarini b. 16 јун 1674 d. 9 октобар 1727
 34. Giacomuzzo (diminutif Muzio) Attendolo (Sforza (le Fort)) b. 28 мај 1369 d. 4 јануар 1424
 35. Gian Galeazzo Sforza b. 20 јун 1469 d. 21 октобар 1494
 36. * w Giovanni Sforza b. 5 јул 1466 d. 27 јул 1510
 37. w Giulia Farnese b. 1474 d. 23 март 1524
 38. * Giulia Farnese b. 1474 d. 23 март 1524
 39. Guido Sforza b. 1440
 40. * Ippolita Sforza
 41. Isabella Farnese b. 13 април 1600 d. 1645
 42. Louis Maria Sforza (von Fahrensbach) c. мај 1360 d. 18 август 1435
 43. Ludovico Sforza d. 7 март 1685
 44. Ludovico Maria Sforza b. 27 јул 1452 d. 27 мај 1508
 45. Maria Caterina Farnèse b. 18 фебруар 1615 d. 25 јул 1646
 46. Mario Sforza b. 1594 d. 26 септембар 1658
 47. Mario Sforza (5. Conte di Segni) d. 1611
 48. Massimiliano Sforza b. 25 јануар 1493 d. 4 јун 1530
 49. Odoardo I Farnese b. 28 април 1612 d. 11 септембар 1646
 50. w Odoardo II Farnèse b. 12 август 1666 d. 6 септембар 1693

Погледај (претходних 50) (следећих 50) (20 | 50 | 100 | 250 | 500).