Aimery VI de Thouars

Из пројекта Родовид

Особа:968977
Рођени род Thouars
Пол мушки
Цело име (рођено) Aimery VI de Thouars
Родитељи

Herbert II de Thouars [Thouars]

Вики-страница wikipedia:fr:Aimery VI de Thouars

Догађаји

од 1127 Титуле : vicomte de Thouars

Напомена

15e vicomte de Thouars


Од прародитеља до унучад

Прародитељи
Aimery IV de Thouars
Рођење: 1020проц, Thouars (79)
Титуле : од 1055, vicomte de Thouars
Смрт: 1093
Сахрана: La Chaize-le-Vicomte (85), église Saint-Nicolas-de-la-Chaise
Ermengarde van Mauléon
Рођење: 1030проц
Смрт: ~ 1075
Прародитељи
Родитељи
Aliénor de Thouars
Рођење: 1050проц
Смрт: > 1088
Geoffroy III de Thouars
Титуле : од 1104, vicomte de Thouars
Herbert II de Thouars
Титуле : од 1093, vicomte de Thouars
Родитељи
 
== 3 ==
Aimery VI de Thouars
Титуле : од 1127, vicomte de Thouars
== 3 ==

Джерельна довідка за населеним пунктом
Остали језици