Aimery III de Thouars

Из пројекта Родовид

Особа:968971
Рођени род Thouars
Пол мушки
Цело име (рођено) Aimery III de Thouars
Родитељи

Herbert Ier de Thouars [Thouars] b. 925проц d. ~ 997

Aldegarde d'Aulney [Aulney] b. 935проц d. > 1012

Догађаји

од 987 Титуле : vicomte de Thouars

Напомена

7e vicomte de Thouars


Од прародитеља до унучад

Прародитељи
Savary II de Thouars
Титуле : од 936, vicomte de Thouars
Aimery II de Thouars
Рођење: 900проц
Титуле : од 943, vicomte de Thouars
Elienora
Рођење: 910проц
Cadelon d'Aulney
Рођење: ~ 920
Смрт: ~ 975
Senegonde
Рођење: 930проц
Смрт: ~ 965
Прародитељи
Родитељи
Herbert Ier de Thouars
Рођење: 925проц
Титуле : од 960, vicomte de Thouars
Смрт: ~ 997
Aldegarde d'Aulney
Рођење: 935проц
Смрт: > 1012
Родитељи
 
== 3 ==
Raoul Ier de Thouars
Титуле : од 1004, Thouars (79), vicomte de Thouars
Savary III de Thouars
Рођење: 950проц
Титуле : од 997, vicomte de Thouars
Aimery III de Thouars
Титуле : од 987, vicomte de Thouars
== 3 ==

Остали језици