Григорий Фёдорович Соковнин

Из пројекта Родовид

Особа:898291
Рођени род Соковнины
Пол мушки
Цело име (рођено) Григорий Фёдорович Соковнин
Родитељи

Анна Давыдовна Ртищева (Соковнина) [Ртищевы]

Фёдор Тимофеевич Соковнин [Соковнины]

Догађаји

од 1627 Професија : лихвинский городовой дворянин

Напомена

Бездетный


Од прародитеља до унучад

Прародитељи
Тимофей Васильевич Соковнин
Смрт: Рыльск, царство Русское, убит в бою
Прародитељи
Родитељи
Алексей Давыдович Ртищев
Смрт: убит на поле брани
Фёдор Тимофеевич Соковнин
Свадба: Анна Давыдовна Ртищева (Соковнина)
Професија : 1611, дворянин московский
Професија : 1616, воевода в Осколе
Родитељи
 
== 3 ==
Прокопий (Прокофий) Фёдорович Соковнин
Свадба: Анисья Никитична Наумова (Соковнина)
Професија : од 1624, воевода на Мезени и в Кевроле
Професија : од 1627, дворянин московский
Професија : од 1634, воевода в Енисейске (или 1635/37)
Професија : од 1641, глава Каменного приказа
Професија : 17 март 1650, окольничий
Професија : 1652, наместник Калужский
Смрт: 1662, царство Русское
Иван Фёдорович Соковнин
Рођење: < 1649, царство Русское
Григорий Фёдорович Соковнин
Професија : од 1627, лихвинский городовой дворянин
== 3 ==

Остали језици