Андраш Соколи

Из пројекта Родовид

Особа:759430
Рођени род Соколи
Пол мушки
Цело име (рођено) Андраш Соколи
Родитељи

Потентиана Батори (Соколи) [Батори из Эчеда]

Петер Соколи [Соколи]

[1]

Извори

  1. http://genealogy.euweb.cz/hung/szakoly.html -

Од прародитеља до унучад

Остали језици