Орест Алексеевич Киреевский b. 1 август 1840

Из пројекта Родовид

Особа:745875
Рођени род Киреевские
Пол мушки
Цело име (рођено) Орест Алексеевич Киреевский
Родитељи

Екатерина Сергеевна Толстая (Киреевская) [Толстые] b. 1810

Алексей Степанович Киреевский [Киреевские] b. 1805

Догађаји

1 август 1840 Рођење:


Од прародитеља до унучад

Прародитељи
Андрей Васильевич Толстой
Рођење: 1786
Титуле : граф
Александр Васильевич Толстой
Рођење: 1795
Титуле : граф
Ольга Алексеевна Киреевская
Рођење: 22 април 1764
Свадба: Александр Дементьевич Хитрово , Калуга
Смрт: 11 децембар 1842
Прародитељи
Родитељи
Николай Сергеевич Толстой
Рођење: 31 децембар 1812, (19 декабря 1812 ст.)
Титуле : граф
Свадба: Лидия Николаевна Левашова (Толстая)
Василий Сергеевич Толстой
Рођење: 12 март 1819, (28 февраля 1819 ст.)
Титуле : граф
Свадба: Анна Дмитриевна Соковнина (Толстая)
Андрей Сергеевич Толстой
Рођење: 4 август 1820, (23 июля 1820 ст.)
Титуле : граф
Владимир Сергеевич Толстой
Рођење: 10 новембар 1821, (29 октября 1821 ст.)
Титуле : граф
Виктор Сергеевич Толстой
Рођење: 10 септембар 1827, (29 августа 1827 ст.)
Титуле : граф
Мария Сергеевна Толстая
Рођење: 1816
Титуле : графиня
Юлия Сергеевна Толстая
Рођење: 1822
Титуле : графиня
Василий Степанович Киреевский
Рођење: 23 фебруар 1807
Смрт: 26 јун 1826
Никита Степанович Киреевский
Рођење: 12 фебруар 1813
Свадба: Юлия Львовна Мюра
Смрт: 1 новембар 1867
Родитељи
 
== 3 ==
== 3 ==

Остали језици