Гиг VII д’Альбон b. 1299 d. 1358

Из пројекта Родовид

Особа:703498
Рођени род Альбон-Форе
Пол мушки
Цело име (рођено) Гиг VII д’Альбон
Родитељи

Жан I д'Альбон [Альбон-Форе] d. 1334

Догађаји

1299 Рођење:

1324 Свадба: Anne de Bourbon [Bourbon] b. 1312 d. 1402

од 1334 Титуле :

1358 Смрт:


Од прародитеља до унучад

Прародитељи
Гиг VI д’Альбон
Титуле : од 1270, граф де Форе
Смрт: 1278
Прародитељи
Родитељи
Жан I д'Альбон
Титуле : од 1278, граф де Форе
Смрт: 1334
Родитељи
 
== 3 ==
Guigues VII de Forez
Рођење: 19 април 1299, Provence, France, Comté de Forez
Смрт: 23 јун 1358, France, Couvent des Cordeliers, Saint Colombe, France
Гиг VII д’Альбон
Рођење: 1299
Свадба: Anne de Bourbon
Титуле : од 1334
Смрт: 1358
== 3 ==

Остали језици