1. NYI Rd. HJ. S. Aisyah

Из пројекта Родовид

Особа:635522
Рођени род Hamengku Buwono
Пол женски
Цело име (рођено) 1. NYI Rd. HJ. S. Aisyah
Родитељи

RM. H. Sintomenggolo [Hamengku Buwono]


Од прародитеља до унучад

Остали језици