Бартелеми ? (де Бройе, де Бофор) d. > 1072

Из пројекта Родовид

Особа:630847
Рођени род Бофор
Пол мушки
Цело име (рођено) Бартелеми ?
Друга презимена де Бройе, де Бофор

Догађаји

Титуле : сеньор де Бройе и де Бофор

Свадба: Елизавета де Вексен (де Шатовиллен, д'Арк-ан-Барруа) [Вексен]

> 1072 Смрт:


Од прародитеља до унучад

Остали језици