Станислав Иосифович Гурко-Ромейко

Из пројекта Родовид

Особа:630653
Рођени род Гурко-Ромейко
Пол мушки
Цело име (рођено) Станислав Иосифович Гурко-Ромейко
Родитељи

Юзей Йосип Гурко-Ромейко [Гурки-Ромейки] d. ~ 1780

Догађаји

1804 _MILT: капитан

Напомена

Исправник в Бабиновичах.


Од прародитеља до унучад

Родитељи
Юзей Йосип Гурко-Ромейко
Професија : од 1759, подкоморий Витебский
Смрт: ~ 1780
Родитељи
 
== 2 ==
Иосиф Иосифович (Осип Осипович) Гурко-Ромейко
Професија : статский советник
Свадба:
Професија : од 1797, вице-губернатор Курляндии
Смрт: ~ 1812, или 1811
Александр Иосифович Гурко-Ромейко
Професија : титулярный советник
Професија : 1780, подкоморий Витебский
== 2 ==

Остали језици