Mathilde de Chabanais

Из пројекта Родовид

Особа:405686
Рођени род Chabanais
Пол женски
Цело име (рођено) Mathilde de Chabanais
Родитељи

Jourdain Eschivat IV de Chabanais [Chabanais] d. 1119

Amélie de Blanzac [Blanzac]

Догађаји

Рођење једног детета: Emma de la Roche [la Roche]


Од прародитеља до унучад

Родитељи
Jourdain Eschivat IV de Chabanais
Титуле : Prince de Chabanais
Смрт: 1119
Родитељи
 
== 2 ==
Aymar de la Roche
Рођење: seigneur de Verteuil
Титуле : seigneur de la Roche
Смрт: 1140
== 2 ==
Деца
Деца
Унучад
Guy IV de La Rochefoucauld
Титуле : seigneur de la Rochefoucauld
Титуле : seigneur de Verteuil
Титуле : seigneur de Marthon
Смрт: 1171
Унучад

Остали језици