Savary Ier de Thouars b. 865проц d. > мај 926

Из пројекта Родовид

Особа:141001
Рођени род Thouars
Пол мушки
Цело име (рођено) Savary Ier de Thouars
Родитељи

Geoffroy Ier de Thouars [Thouars] b. 830проц d. > 876

Догађаји

865проц Рођење:

од 903 Титуле : vicomte de Thouars

> мај 926 Смрт:

Напомена

2e vicomte de Thouars


Од прародитеља до унучад

Родитељи
Geoffroy Ier de Thouars
Рођење: 830проц
Титуле : од, vicomte de Thouars
Смрт: > 876
Родитељи
 
== 2 ==
Aimery Ier de Thouars
Титуле : од 929, vicomte de Thouars
Savary Ier de Thouars
Рођење: 865проц
Титуле : од 903, vicomte de Thouars
Смрт: > мај 926
== 2 ==

Остали језици